Sık Sorulan Sorular

Soru 1 : Kombi Montajı Nasıl yapılır ?

Kombi Montajı hizmetimiz istanbul ili sınırları içerisinde geçerlidir. Gerçek kombi satış mağazası olan Kombi Değişimi firmamız yıllardır doğalgaz tesisat sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir kombi değişimi ve kombi montajı konularında firmamız uzmanlaşmıştır. Tüm markaların kombilerini satışını yapan firmamız müşterilerimize hangi kombinin uygun olduğu konusunda da profesyonel destek vermekte ve de müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve bütçesine göre en uygun olan kombiyi seçmesine yardımcı olmaktayız.  Uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile kombi montajını profesyonel olarak yapmaktayız. Müşterilerimize çok çeşitli ödeme şekilleri sunmaktadır firmamız kredi kartı ödemelerinde kombi montaj işleminiz bittikten sonra son derece güvenilir bir şekilde kapıda ödeyebilirsiniz.  Online satış sitemizden kombi çeşitlerini ve güncel kombi fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

 

Kombi montajı kampanyamızın içeriği şu şekildedir, kombi yi Kombi Değişimi firmamızdan alırsanır kombi montaj işlemini 200tl ye yapmaktayız. (hermetik kombi montaj ücretidir). yoğuşmalı kombi montajı ve bacalı kombi montajı işlemlerinde fiyat farklı olacaktır. yoğuşmalı kombi montajı işleminde ilave olrak yoğuşma giderinin bağlanması işlemi vardır. bacalı kombi montajı işleminde ise kombi bacasının evin bacasına bağlanması işlemi vardır.

 İstanbul içi kombi montajı hizmeti verdiğimiz bölgeler; kadıköy kombi montajı, göztepe kombi montajı, sancaktepe kombi montajı, fikirtepe kombi montajı, kayışdağı kombi montajı, maltepe kombi montajı, bostancı kombi montajı, küçükyalı kombi montajı, pendik kombi montajı, tuzla kombi montajı

Soru 2 : ESKİ KOMBİMİ DEĞİŞTİRDİM NE YAPMALIYIM

Eski kombisini yeni farklı bir kombi ile değiştirecek kullanıcı yapacağı bu değişimi İGDAŞ a bildirerek uygunluk onayı almalıdır. Kombinin yerine montajından sonra yetkili firmanın hangi marka ve model kombiyi yerine montaj yapıldığını gösteren, firmadan alacacağı kaşeli ve imzalı dilekçe ile İGDAŞ’a başvurmalıdır. Daha sonra İGDAŞ’tan gelen yetkililer kombi montajının şartnameye uygun olması durumunda uygunluk belgesini müşteriye teslim eder. Müşteri bu işlemler sonrasında Kombi Yetkili servisini arayarak kombi açılışı için başvuruda bulunmalıdır. Yetkili Servisden gelen elemanlar İGDAŞ uygunluk belgesini gördükten sonra kombinizi devreye alacaktır. Montaj formu ve uygunluk belgesi aşağıdaki gibidir.

Yeni kombinizin tesisata bağlanması konusunda bizden yardım alabilirsiniz.

Hizmetlerimizde kaliteyi ve uygun maliyeti müşterilerimize sunmaktayız.